Schedule & Scores for Thursday, September 28, 2017:

Class
Away
 
 
 
Home
Location
North Fort Myers27 @ 23Port Charlotte  
Gulliver Prep45 @ 6Westminster Academy  
Jensen Beach34 @ 20Sebastian River  
Martin County20 @ 9South Fork  
Wharton7 @ 12Freedom (Tampa)  
University Orange City40 @ 21Lyman  
Oviedo6 @ 42Lake Mary  
Seminole (Sanford)31 @ 6Lake Brantley  
Osceola (Seminole)0 @ 51Clearwater  
Lakewood74 @ 0Dunedin  
Dillard26 @ 20Stranahan  
Glades Central0 @ 31Oxbridge Academy  
McArthur8 @ 42Archbishop McCarthy  
North Miami Beach13 @ 6Dr Krop  
Spanish River6 @ 29Atlantic (Delray Beach)  
Olympic Heights25 @ 22Dwyer  
Inlet Grove34 @ 6Lipson Hillel Community  
Berkeley Prep13 @ 17Tampa Catholic  
Lehigh0 @ 10Fort Myers  
Manatee69 @ 20Alonso  
Venice41 @ 35Braden River  
North Port13 @ 28Lakewood Ranch  
Charlotte57 @ 0Island Coast  
Pine Crest7 @ 33Benjamin  
Largo42 @ 7Boca Ciega  
Chiles21 @ 47Lincoln  
Palmetto Ridge16 @ 29Naples  
Miramar35 @ 0Cypress Bay  
Northeast (St. Petersburg)42 @ 24Dixie Holli  
Countryside14 @ 45East Lake  
Plantation35 @ 7Flanagan  
Armwood45 @ 6Blake  
Palmetto (Miami)7 @ 32Southridge  
Columbus21 @ 20Miami  
Everglades6 @ 10South Plantation  
Norland12 @ 23Central (Miami)  
Palm Beach Gardens28 @ 3Jupiter  
Leonard0 @ 41Park Vista  
Cardinal Gibbons24 @ 0Coconut Creek  
Riverview (Sarasota)47 @ 7Palm Harbor University  
Jefferson17 @ 3Middleton  
Tampa Bay Tech56 @ 3Lennard  
St. Petersburg14 @ 31Pinellas Park  
Hialeah42 @ 6Hialeah Gardens  
Hallandale8 @ 28Jackson (Miami)  
Taravella6 @ 50Deerfield Beach  
Blanche Ely22 @ 0Fort Lauderdale  
East Lee County2 @ 0Estero  
Lely7 @ 57Dunbar  
Golden Gate0 @ 35Barron Collier  
Cape Coral55 @ 15Ida Baker  
Belen Jesuit37 @ 0Coral Reef  
North Miami14 @ 0American  
Riverdale17 @ 23Gulf Coast  
Riverview (Riverview)12 @ 22Steinbrenner  
East Bay6 @ 14Bloomingdale  
South Broward12 @ 27Nova  
Strawberry Crest7 @ 35Plant City  
Varela38 @ 47Braddock  
Gibbs8 @ 14Tarpon Springs  
West Broward33 @ 13Hollywood Hills  
Vernon20 @ 27Bozeman  
Southwest20 @ 42Ferguson  
Douglas19 @ 14Northeast (Oakland Park)  
Keys Gate46 @ 6Florida Christian  
Mourning0 @ 22Sunset  
Out-of-Door Academy7 @ 61St. Stephens Episcopal  
Pompano Beach19 @ 8Pembroke Pines Charter  
Merritt Island Christian6 @ 27Florida School for the Deaf  
Solid Rock Community0 @ 80Academy at the Lakes  
Sickles0 @ 36Plant  
King7 @ 42Chamberlain  
Goleman0 @ 28Miami Springs  
Homestead12 @ 7Killian  
Doral Academy47 @ 19Mater Academy Charter  
Coral Gables35 @ 0Miami Beach  
Pinecrest Prep0 @ 42Ransom Everglades  
Father Lopez7 @ 42Faith Christian (Orlando)  
Somerset Academy20 @ 58North Broward Prep  
Buchholz20 @ 13Belleview  
Hillsborough35 @ 0Brandon  
Somerset Academy - Canyons5 @ 33St. Andrews  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)