Schedule & Scores for Saturday, November 4, 2017:

Class
Away
 
 
 
Home
Location
Madison6 @ 14Roosevelt (Brooklyn)  
Trinity-Pawling40 @ 35Brunswick CT  
Lehman42 @ 6Tilden  
Riverdale Country14 @ 42Fieldston  
Albany Academy for Boys39 @ 28Capital Prep Harbor CT  
Millbrook2 @ 0Eldred  
Pearl River28 @ 20Nanuet  
Dalton0 @ 7Horace Mann  
St. Marys (Lancaster)13 @ 34St. Josephs Collegiate Institute  
Bishop Timon-St. Jude12 @ 45Cardinal Ohara  
Cambridge40 @ 7Greenwich  
Iona Prep52 @ 20Monsignor Farrell  
Batavia15 @ Honeoye Falls-Lima  
Ossining22 @ 21Sleepy Hollow  
Sewanhaka28 @ 10New Hyde Park Memorial  
Burnt Hills-Ballston Lake27 @ 20Queensbury  
Cazenovia20 @ 28Homer  
Eastport-South Manor6 @ 55Half Hollow Hills West  
Rockville Centre South Side7 @ 48Mepham  
New Rochelle40 @ 15Clarkstown South  
Patchogue-Medford6 @ 34William Floyd  
Newfield (Selden)6 @ 47West Islip  
Dobbs Ferry7 @ 17Albertus Magnus  
Chenango Forks49 @ 21Norwich  
Maine-Endwell22 @ Johnson City  
Mendon/Sutherland14 @ 20Aquinas Institute  
Baker21 @ 56Cicero-North Syracuse  
Hewlett7 @ 41Lawrence  
Pleasantville27 @ 24Westlake  
Sachem East21 @ 22Northport  
Burke Catholic40 @ 12Chester  
Carle Place35 @ 14North Shore  
Chaminade38 @ 48Archbishop Stepinac  
Binghamton31 @ 38Elmira Free Academy-Southside  
Pine Bush6 @ 33Newburgh Free Academy  
Hornell22 @ 20Livonia  
Skaneateles66 @ 27General Brown  
St. Joseph-by-the-Sea6 @ 27Kellenberg Memorial  
East Rochester-Gananda26 @ 27Caledonia-Mumford/Byron-Bergen  
Xavier26 @ 22Holy Cross  
Cheektowaga28 @ 27Maryvale  
Glens Falls40 @ 37Schuylerville  
Gouverneur52 @ 31Peru  
Baldwin7 @ 14Oceanside  
Garden City31 @ 0Kennedy (Bellmore)  
St. John the Baptist6 @ 35Fordham Prep  
Hempstead18 @ 42Massapequa  
West Babylon27 @ 0East Islip  
Clyde-Savannah17 @ 13Alexander  
Caledonia-Mumford27 @ 26East Rochester  
West Seneca West27 @ 18South Park  
St. Peters14 @ 50Cardinal Hayes  
Newark Valley26 @ 14Oneonta  
Mount Sinai8 @ 27John Glenn  
Bay Shore14 @ 37Centereach  
West Hempstead12 @ 14Seaford  
Smithtown West24 @ 33North Babylon  
Calhoun (Merrick)27 @ 19MacArthur  
Bethpage28 @ 12Plainedge  
Huntington10 @ 14Half Hollow Hills East  
Valley Stream North12 @ 36Wantagh  
Carey28 @ 25Elmont Memorial  
Port Jefferson12 @ 42Shoreham-Wading River  
Lynbrook7 @ 28Roosevelt (Roosevelt)  
Clarke0 @ 14Locust Valley  
Malverne12 @ 42Cold Spring Harbor  
Bishop Grimes44 @ 22New York Mills  
Cleveland Hill42 @ 16Southwestern  
South Lewis48 @ 27Cooperstown  
King Low Heywood Thomas CT 24 @ 0Rye Country Day  
Gunnery CT 48 @ 14Millbrook School  
Newark Academy NJ 0 @ 20Harvey  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)