Schedule & Scores for Saturday, September 30, 2017:

Class
Away
 
 
 
Home
Location
Jefferson12 @ 6Tilden  
Lafayette (Brooklyn)0 @ 39Lehman  
Trinity-Pawling22 @ 24Loomis Chaffee CT  
Xaverian14 @ 13Cardinal Spellman  
Windsor Central28 @ 54Maine-Endwell  
Christ the King0 @ 42Iona Prep  
Chaminade7 @ 34Archbishop Stepinac  
Rush-Henrietta7 @ 12Churchville-Chili  
Canisius35 @ 14Cardinal Ohara  
Horseheads12 @ 33Union-Endicott  
Hilton13 @ 48Mendon/Sutherland  
Binghamton33 @ 32Elmira Free Academy-Southside  
Aquinas Institute38 @ 26Ursuline OH  
Lockport9 @ 54Orchard Park  
Alden14 @ 41Newfane  
Beekmantown44 @ 14Saranac Lake  
Columbia13 @ 49Shenendehowa  
St. Joseph-by-the-Sea6 @ 20Moore Catholic  
Le Roy48 @ 0Notre Dame (Batavia)  
Holy Trinity14 @ 21Holy Cross  
Attica6 @ 53Livonia  
Honeoye Falls-Lima23 @ 28St. Marys (Lancaster)  
Queensbury6 @ 10Glens Falls  
Plattsburgh29 @ 22Peru  
Notre Dame47 @ 28Camden  
Webster Schroeder7 @ 13Victor  
Mahopac21 @ 7Spring Valley  
Notre Dame (Elmira)34 @ 0Newfield (Newfield)  
Herkimer0 @ 46Onondaga  
Lawrence27 @ 0Division  
Xavier7 @ 27Kellenberg Memorial  
Dundee14 @ 38Red Jacket  
Greenwich43 @ 38Cambridge  
Frankfort-Schuyler19 @ 40West Canada Valley  
Batavia48 @ 0Bishop Kearney (Rochester)  
Eldred7 @ 49Millbrook  
Rensselaer7 @ 49Hoosic Valley  
St. Peters14 @ 50Cardinal Hayes  
Whitney Point24 @ 58Newark Valley  
Tri-Valley14 @ 58Burke Catholic  
Johnstown28 @ 44Hudson Falls  
Sherburne-Earlville28 @ 21Holland Patent  
Tupper Lake0 @ 54Gouverneur  
Ogdensburg Free Academy26 @ 14St. Lawrence Central  
Dryden12 @ 36Oneonta  
Clinton6 @ 41Little Falls  
Au Sable Valley0 @ 31Saranac  
Warrensburg56 @ 6Fort Edward  
Moravia14 @ 6Edison (Elmira Heights)  
Coxsackie-Athens6 @ 27Voorheesville  
Phoenix @ 3Hannibal  
Millbrook School32 @ 22Gunnery CT  
Wyandanch @ 5Mercy  
Maple Grove28 @ 14Clymer Central/Sherman/Panama  
Greene30 @ 7Harpursville/Afton  
Unatego/Franklin21 @ 20Walton (Walton)  
Penfield40 @ 22Monroe/School Without Walls  
Greece Arcadia28 @ 6Greece Olympia/Greece Odyssey  
South Seneca/Romulus/Dickerson20 @ 22Finney/Northstar Christian Academy  
Franklinville/Ellicottville52 @ 14Kennedy (Cheektowaga)  
Edison Tech0 @ 33Wilson Magnet  
Oriskany8 @ 22New York Mills  
Immaculate Heart Central/Sackets Harbor Central16 @ 64Dolgeville  
Mynderse Academy19 @ 8Sodus/Lyons  
Helderberg Valley [Berne-Knox-Westerlo/Duanesburg]44 @ 15Cohoes  
Watervliet38 @ 12Cairo-Durham  
Unatego @ Walton (Walton)  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)