Schedule & Scores for Friday, September 12, 2008

ClassAway   HomeLocation
South Pointe35 @ 7Clover  
Greenwood10 @ 28Dorman  
Northwestern21 @ 0Rock Hill  
York14 @ 26Boiling Springs  
Wando28 @ 14West Ashley  
Bluffton16 @ 49Wade Hampton (Hampton)  
Gaffney49 @ 13Union County  
Nation Ford35 @ 27Lewisville  
Easley30 @ 48Pickens  
Woodruff19 @ 21Abbeville  
North Augusta7 @ 21Strom Thurmond  
Laurens35 @ 0Clinton  
Hanahan42 @ 0St. Johns  
West Florence14 @ 24Lugoff-Elgin  
Dillon14 @ 20Myrtle Beach  
Conway30 @ 14Socastee  
Wren21 @ 28Woodmont  
Irmo16 @ 14Summerville  
Spartanburg16 @ 14Sumter  
Cane Bay0 @ 68Timberland  
Crestwood28 @ 14Manning  
White Knoll7 @ 19Airport  
Spring Valley21 @ 42Lexington  
Central35 @ 0Indian Land  
Ridge View22 @ 7Dutch Fork  
Johnsonville8 @ 29Georgetown  
Newberry3 @ 39Fairfield Central  
Wilson Hall14 @ 35Hammond  
Ashley Ridge14 @ 26Latta  
Carvers Bay33 @ 0Andrews  
Greer0 @ 63Byrnes  
Lamar27 @ 24Darlington  
Hanna13 @ 14Mauldin  
Broome13 @ 10Fort Mill  
Beaufort28 @ 14Fort Dorchester  
Orangeburg Prep37 @ 42Heathwood Hall Episcopal  
James Island7 @ 21Colleton County  
Berkeley8 @ 30Stratford  
Richland Northeast7 @ 12Blythewood  
Lee Central6 @ 22McBee  
Batesburg-Leesville42 @ 14Swansea  
Seneca17 @ 41Greenville  
Orangeburg-Wilkinson19 @ 13Lower Richland  
Lancaster27 @ 9Buford  
Cheraw17 @ 21Chesterfield  
South Aiken10 @ 31Silver Bluff  
Wilson28 @ 55Hartsville  
Carolina Forest14 @ 55Goose Creek  
Saluda19 @ 20Ninety Six  
Gilbert7 @ 27Chapin  
McCormick8 @ 15Ridge Spring-Monetta  
Crescent39 @ 28Dixie  
Laurence Manning Academy52 @ 0Lee Academy  
Lake City12 @ 18Kingstree  
North Myrtle Beach51 @ 31Marion  
Blacksburg0 @ 55Chesnee  
Timmonsville24 @ 30Mullins  
Westside20 @ 21Daniel  
Cardinal Newman0 @ 21Bishop England  
Cross6 @ 20Lake Marion  
Barnwell14 @ 20Bamberg-Ehrhardt  
Wagener-Salley13 @ 42Pelion  
Lakewood6 @ 41South Florence  
Ware Shoals12 @ 13Pendleton  
Palmetto7 @ 6Belton-Honea Path  
Mann36 @ 26Chapman  
Blackville-Hilda42 @ 14Allendale-Fairfax  
Carolina Academy (Greeneville)12 @ 21Liberty  
Walhalla13 @ 33West-Oak  
Southside59 @ 34Emerald  
Landrum0 @ 42Polk County NC  
Great Falls7 @ 42Chester  
Brookland-Cayce7 @ 9Flora  
Southside Christian6 @ 37Christ School NC  
Calhoun County24 @ 13Hilton Head  
Hannah-Pamplico7 @ 29Waccamaw  
Green Sea-Floyds20 @ 26Loris  
Northwood Academy21 @ 33Porter-Gaud  
Travelers Rest3 @ 24Blue Ridge  
Military Magnet Academy38 @ 12Garrett Academy Tech  
Denmark-Olar14 @ 53Williston-Elko  
Fox Creek0 @ 55Midland Valley  
North Central15 @ 27Andrew Jackson  
Berea33 @ 28Riverside  
Johnson0 @ 47Keenan  
Murray0 @ 13Hemingway  
Dorchester Academy41 @ 14Holly Hill Academy  
Bethune-Bowman6 @ 12North  
Branchville0 @ 38Edisto  
Dillon Christian27 @ 37Lake View  
Scotts Branch36 @ 45Marlboro County  
Creek Bridge6 @ 26St. James  
Lincoln0 @ 61Stall  
Kings Academy23 @ 27Byrnes (Florence)  
St. John's Christian Academy35 @ 14Charleston Collegiate  
Carolina Academy (Lake City)20 @ 48Laurens Academy  
King Academy48 @ 0Henry Academy  
First Baptist0 @ 34Hilton Head Christian Academy  
Cathedral Academy7 @ 49Palmetto Christian Academy  
Richard Winn Academy17 @ 12Williamsburg Academy  
Pee Dee Academy12 @ 48Thomas Sumter Academy  
Andrew Jackson Academy48 @ 14Davis Academy  
Beaufort Academy0 @ 60Heyward Academy  
Faith Christian32 @ 36Bowman Academy  
Wade Hampton (Greenville)42 @ 32Eastside  
Calhoun Academy (St. Matthews)35 @ 7Florence Christian  
Ridgeland13 @ 7Estill  
Prince Avenue Prep13 @ 6Airborne for Christ NC  
SouthLake Christian Academy NC 14 @ 6Westminster Catawba Christian  
Bible Baptist GA 30 @ 20Clarendon Hall  
North Carolina School for the Deaf NC 8 @ 56South Carolina School for the Deaf & Blind  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)